Szociális gondozó

Kérjük a teljes nevét adja meg, vezetéknév keresztnév formátumban!
Choose File
Jelentkezését megkaptuk. Hamarosan felvesszük Önnel a kapcsolatot
A jelentkezés elküldése során hiba lépett fel, kérjük próbálja újra. Amennyiben a hibát továbbra is tapasztalja, kérjük küldjön e-mailt az info@irisintezet.hu e-mail címre.

Munkakör célja
Bentlakásos intézménybe, idősek ápolásához szakképzett vagy gyakorlattal rendelkező
munkatársakat alkalmazunk teljes és részmunkaidőben, akár azonnali kezdéssel.

Elvárások
Minimum szociális gondozói végzettség.
Elvárásunk a kínált juttatási csomaggal azonos színvonalú munkavégzés, empátia, az idősek
szeretete.

Személyes tulajdonságok
Figyelem, segítőkészség, precizitás, jó kommunikációs készség, empátia, ápolt, kulturált
megjelenés.

Amit kínálunk
A munkavégzéshez kiváló munkakörnyezetet, jó hangulatú csapatot és átlag feletti bérezést
kínálunk.
Támogatjuk munkatársaink szakmai fejlődését, továbbtanulását. Dolgozóinknak ingyenes
étkezést biztosítunk, a vidékről bejáróknak törvény szerinti mértékben finanszírozzuk az utazását.
Kiemelkedően jól teljesítő munkatársaink évente prémiumban részesülnek.

Munkavégzés helye
8623 Balatonföldvár Széchényi Imre u. 2.

Jelentkezéshez, kérjük töltse ki az oldalon található űrlapot.